Про компанію «Шаянські мінеральні води»

ТОВ «Шаянські мінеральні води" - лідер серед виробників мінеральних вод Закарпаття, а також кращий за рівнем якості продукції, що виробляється.

ТОВ «Шаянські мінеральні води» пропонуються споживачеві лікувально-столові мінеральні води, мінеральна природна столова вода і питна природна вода, такі як:

Шаянська;

Драгівська;

Поляна цілюща;

Шаянка;

Шаянська джерельна.

На території ТОВ «Шаянські мінеральні води» знаходиться свердловина, безпосередньо з якої розливається природна столова мінеральна вода. При виробництві води підприємство використовує тільки фільтри механічної очистки, завдяки яким мінеральні води зберігають природні властивості і первозданну структуру.

Унікальні за своєю чистотою і хімічним складом, лікувально-столові мінеральні води: «Шаянська», «Драгівська», «Поляна цілюща», мінеральна природна столова вода - «Шаянка» і питна природна вода - «Шаянська Джерельна», рекомендовані для лікування захворювань печінки , нирок, шлунково-кишкового тракту, урологічних захворювань, хронічних захворювань підшлункової залози, в тому числі лікування серцево-судинних захворювань.

ТОВ «Шаянські мінеральні води» ретельно стежить за якістю продукції, що виробляється, тому лікувально-столові мінеральні води і питні природні води проходять дослідження у власній атестованій виробничій лабораторії за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками, які підтверджують, що Нами здійснюється продаж мінеральної води високої якості.

Продукція ТОВ «Шаянські мінеральні води» розливається в оригінальні ПЕТ пляшки з втиснутими рельєфними логотипами торгових марок і закупорюється кришками з нанесеними логотипами, що захищає продукцію від підробок.

Продаж мінеральної води ТОВ «Шаянські мінеральні води» здійснюється по всій території України. Окремим напрямком в роботі підприємства стає доставка води в будинки і офіси. ТОВ «Шаянські мінеральні води» створило дочірнє підприємство «СК ТРЕЙД ГРУПП» (AKTIVA) - яке займається доставкою якісної природної води. Продаж мінеральної води здійснюється через інтернет магазин – www.aktiva.com.ua Для задоволення потреб споживачів, продаж мінеральної води проводиться в тарі різної місткості: 0.5л, 1.5л, 5.0л, 18.9л.

ТОВ «Шаянські мінеральні води» давно зарекомендувало себе як надійний постачальник мінеральної води. Продукція, лікувально-столові мінеральні води, мінеральна природна столова вода і питна природна вода нашої компанії, мають стабільно-високий купівельний попит.

Ми раді співпраці з усіма зацікавленими сторонами, на взаємовигідних умовах! Придбати мінеральну воду оптом в нашій компанії можна, зв'язавшись з нами по телефону і адресою, вказаною на сторінці «Контакти».